Eureka x Unicef

Lieve Eurekanen, gaan jullie je ook zo vervelen in de reflectieweek of moeten jullie gewoon even stoom afblazen? In de week van 12 tot 18 april gaan we met Eureka meedoen aan de Virtual Sport Challenge van UNICEF. Vanuit Eureka is er een evenement georganiseerd: we zullen in duo’s one onze eigen digitale sponsorloop gaan houden. Je mag zelf kiezen of je wil wandelen, hardlopen, of een combinatie van deze twee. Je kunt je aanmelden met een Eurekamaatje of alleen, we zullen je dan koppelen aan een mede-Eurekaan. Samen met je buddy ga je proberen zoveel mogelijk kilometer te lopen en het duo dat de meeste aantal kilometers heeft afgelegd aan het eind van de week krijg een prijs. Dus kan jij wel wat karmapunten gebruiken, kan de extra beweging geen kwaad en/of wil jij wel wat quality time met je Eureka buddy? Loop dan mee voor UNICEF en meld je aan via het inschrijfformulier. De deadline voor het inschrijven is 11 april. Mocht je daarna nog mee willen doen, stuur mij dan even een berichtje.