17-3-21 Het grote Debateendjes verkiezingsdebat

Zoals iedereen hopelijk weet zijn op woensdag 17 maart de verkiezingen. Dat gaat zoals altijd gepaard met tientallen grote en kleine verkiezingsdebatten waarin de partijen zieltjes proberen te winnen voor hun partij door te strijden in de gladiatorenarena van de retoriek. Wij van de Debateendjes hebben nagedacht over deze woordenwisselingen en denken eigenlijk dat wij dat beter kunnen!

Daarom organiseren we woensdag de 17e om 19:30 ons eigen verkiezingsdebat in de vorm van een rollenspel. Iedereen die wil deelnemen krijgt een willekeurige politieke partij toebedeeld, waarna we vervolgens gaan discussieren over enkele stellingen. (Weet je niet wat de standpunten van deze partij zijn, geen probleem, we geven je een spiekbriefje met de belangrijkste punten erop.) Wordt je een echte Bij1-linkiewinkie of maak je herrie voor Thierry? We gaan het zien met het grote Debateendjes verkiezingsdebat!